Numer katalogowy: IXG0440-A
Kod producenta: IXG0440-A
Stan magazynowy:
Cena produktu zmienia się w zależności od zakupionej ilości produktów - zobacz szczegóły.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Generator tonu podstawowego 440Hz (ang. concert pitch) zamknięty w obudowie wtyku męskiego XLR firmy Amphenol, pasującego do wejść mikrofonowych mikserów ProAudio i Commercial Audio.
Kolejną zaletą tego niezbędnego dla każdego nagłośnieniowca urządzenia jest zakres tolerowanych napięć PHANTOM, ponieważ generator działa z tą samą skutecznością przy zasilaniu z zakresu 15V-52V!
Specyfikacja:
Zasilanie: PHANTOM 15V-52V
Obudowa: Amphenol AX3M (dostępne w kolorze czarnym lub srebrnym)
Generowany ton: 440Hz
Rodzaj sygnału: Symetryczny
Poziom sygnału wyjściowego:
1,35dBV (3,55dBu) @ 15V
4,45dBV (6,65dBu) @ 30V
4,75dBV (6,95dBu) @ 48V
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Głośnik Black Crow 12
Głośnik Black Crow 12"
szt. Do koszyka
Rozgałęźnik zasilania
Rozgałęźnik zasilania
szt. Do koszyka
Tester i generator 440Hz
Tester i generator 440Hz